מוצרים נלווים – לאחר ניתוחים פלסטיים

חזיות

ארניקה

סינק

גלולת 'סינק' (SinEcch) מורכבת מנוסחת ארניקה הומאופטית שלמה וייחודית המשמשת להאצת תהליך ההחלמה של רקמות אשר ניזוקו עקב טראומה גופנית, כגון: תאונה, השתלת שיניים, טיפול אסתטי של הזרקת חומר מילוי ו/או ניתוח אסתטי כגון עפעפיים, מתיחת פנים, אף, מתיחת בטן, שאיבת שומן או כל ניתוח בצקתי אחר. סינק הינה תרופה בטוחה אשר אושרה על ידי איגוד התרופות האמריקאי ( FDA ) כתרופה ללא מרשם עבור נפיחות ושטפי דם מקומיים. מחקרים רפואיים הוכיחו כי מטופלים בסינק הציגו ירידה משמעותית בנפיחות, בשטפי דם ובחבלות הנראות לעין לעומת פציינטים אשר נטלו תרופת דמה. ברוב המקרים הוכחה גם ירידה ברמת הכאב.
ירידה בנפיחות ובשטפי הדם משמעה החלמה מהירה יותר.
גלולת סינק משלבת נוסחה ומינון התורמים לאפקטיביות מירבית והחלמה מהירה.

מאמר המציג מחקר ותוצאות אודות גלולת 'סינק'
http://www.alpinepharm.com/results

חזיות ומחוכים

Clear Point Medical – על החברה

קליר פוינט מספקת בגדי לחץ איכותיים אשר מיועדים לשמר את הצורה והתוצאה עבור מטופלים אחרי ניתוחים אסתטיים. החברה שמה לה למטרה לשלב בין ארבע אבני היסוד המאפיינות את הביגוד: פעולה, נוחות, מחיר והתאמה אישית למטופל.
לחברה צוות עיצוב מקצועי אשר פועל למצוא את האיזון המושלם בין נוחות, לחץ מדוד ופעולה נכונה של הבגד – המיזוג שבין הלחץ הרצוי ונוחות. כל אלו הם תוצאה של מחקר מתמשך ושל החידושים האחרונים ברפואה האתסטית והשחזורית, תוך התייעצות עם רופאים, אחיות ומטופלים.
בקטלוג קליר פוינט ניתן למצוא חזיות, מחוכים, אפודות, תחבושות ושרוולים.
החברה הוקמה בשנת 1999 בארצות הברית.

חזיות ברות התאמה

קליר פוינט מציעה לך מגוון של חזיות מותאמות, אותן מומלץ ללבוש לאחר ניתוחי חזה כגון הגדלה, הרמה, כריתה וניתוחים שחזוריים.
חזיות בתר ניתוחיות מעוצבות לתמיכה ולנוחות מרבית עבור מטופלות לאחר הליכים כירורגיים בחזה.
מומלץ להשתמש במחוך לחץ עבור סוגים רבים של ניתוחים פלסטיים כעזר וודאי לתקופת ההחלמה.
המנתח שלך ימליץ כי תרכשי לפחות חזיית לחץ אחת ללבישה מידית לאחר הגדלת חזה, על מנת להבטיח שמירה מרבית על תוצאות הניתוח ובכדי לייצב את מיקומם של השתלים.
בגדי הלחץ של קליר פוינט מדיקל עוזרים בהורדת הנפיחות ומשפרים את זרימת הדם בעקבות ניתוחים כמו הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה והליכים שחזוריים.

מאפייני חזיות קליר פוינט

  • רצועה היקפית גמישה
  • קאפ מעוצב לתמיכה
  • סגירה קדמית
  • קאפ ללא תפרים
  • בד גמיש, מתאים למידות B- C- D -DD
  • כתפיות ניתנות להתאמה אישית, על ידי ווים ורצועת החלקה, בעלות חמישה מצבים
  • ללא לאטקס

מחוכי לחץ

קליר פוינט משווקת מחוכי לחץ באיכות גבוהה עבור מטופלים בתר- כירורגים, לאחר ניתוחי בטן ומותניים כגון; מתיחת בטן, מיני מתיחת בטן ושאיבות שומן.

חגורות בטן

דייל (DALE) – על החברה

חברת דייל הוקמה בשנת 1961 במסצ'וסטס, ארה"ב
.
החברה מייצרת ומשווקת מוצרי איכות חדשניים וייחודיים עבור מטופלים.
מאז הקמתה, בביתו של דייויד קפלן, ממציא ה-"Dale Binder", צמחה החברה והפכה למובילה בשוק הרחב בו היא נוטלת חלק.
כוחה של החברה נובע מן היכולת המתמשכת להגות, לפתח ולהפיק מוצרי פטנט תחת שם המותג Dale, המשרתים נתחי שוק ייחודיים בתחום הרפואה והבריאות.
דייל מחויבת לייצורם של מוצרים (ללא לאטקס) אשר מעוצבים לקיצור זמן ההחלמה ולהפחתת הגירויים בעור ומובילים להחלמה נוחה וחסרת סיבוכים.
מאז הקמתה, נותרה דייל מחויבת לעמוד בצרכיהן של מפיצות שירותי הרפואה המתקדמים ביותר, תוך ניהול איכותי ואספקה מהירה.
דייל מממנת את ה"ניוז לטר קוורטלי" (quartely) אשר מתמקד באסטרטגיות החלמה פוסט כירורגיות. תפוצתו ניתנת בחינם למומחים וקליניקות ברחבי העולם.

חגורת בטן (תוצרת Dale)

חגורות הבטן של דייל בעלות רצועות 'איזי גריפ' הינן היחידות אשר הוכחו קלינית לזירוז חזרת התפקוד הריאתי התקין, תוך עידוד המטופל לשוב להתהלך בהקדם.
החגורות זמינות במידות אורך עד 238 ס"מ ובמידות רוחב עד 38 ס"מ, על מנת לספק את צרכיהם אף של המטופלים הרחבים ביותר. חגורת הבטן של דייל מיוצרת כולה מחומר גמיש בלעדי, אשר מאפשר לחץ שלם והיקפי כמו גם התאמה מושלמת.
לחגורת הבטן של דייל מצורפת כעת רצועת איזי גריפ (EASYGRIP) אשר יכולה להכיל עד ארבעה רימוני נקז בנפח של CC100 בחגורה עצמה. תוסף זה מייעל את המעקב אחר תכולתו של רימון הנקז ומאפשר את ריקונו או הסרתו ללא צורך בהסרת סיכות או פלסטרים.
החגורה אף מקלה על תנועתו של המטופל בעת פעולתם של רימוני הנקז.
בניגוד לחגורות אחרות, אשר עלולות להגביל את התנועה, חגורת הבטן של דייל מקדמת תנועתיות ומפחיתה את הסיכון לסיבוך פוסט- ניתוחי.

מדג'ל

פתרונות מוכחים לביטחון שלך

חברת SILIMED הוקמה בשנת 1978 ומאז נחשבת לשחקן חשוב בתחום הכירורגיה הפלסטית העולמי. SILIMED הינה החברה היחידה אשר מייעדת מספר סידורי לכל אחד ממוצריה ובכך מבטיחה איתור ומעקב לכל פריט לאחר הייצור.
לחברה שני מפעלים הממוקמים בריו דה ז'נירו. בשניהם, כדי להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר, משולבים סטנדרטים ברזילאיים, אמריקאיים ואירופיים גם יחד.
במהלך השנים פיתחה חברת SILIMED סדרת מוצרים מגוונת ביותר, המציעים מבחר פתרונות לרופאים וחיים בריאים ומאושרים יותר למטופלות. היום משווקים מוצרי החברה ליותר מ-80 מדינות בעולם.

סטנדרטים בין לאומיים מתקדמים

מזה מספר עשורים נחשבת חברת SILIMED לאחת משלוש החברות הגדולות בעולם, והיחידה באמריקה הלטינית המייצרת שתלי סיליקון איכותיים ובטוחים.
חברת SILIMED פועלת בסטנדרטים בין לאומיים, עם חומרי גלם מהאיכותיים בעולם וטכנולוגיה מהמתקדמות ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית.
מוצרי SILIMED רשומים ומאושרים ע"י הסוכנות הלאומית לפיקוח סניטרי של ה-FDA ובנוסף לכך, למוצרי SILIMED אישור ע"י ISO 9001 ו-ENISO 13485, אישור של הקהילה האירופאית (CE MARK) ואישור משרד הבריאות הישראלי. לא בכדי, SILIMED היא החברה היחידה שאינה אמריקאית אשר מורשית לפרסם ולהפיץ את מוצריה בארצות הברית.

מדג'ל

המדג'ל מבוסס על סיליקון ונוסחתו מיועדת לטיפול ומניעה של צלקות היפרטרופיות (הצטלקות יתר), קלואידים (keloids) ואדמומיות של העור.
המדג'ל אינו מיועד לשימוש על פצעים פתוחים או על עור לא בריא.
המדג'ל נוח לשימוש ואפקטיבי ביותר בטיפול בצלקות חדשות וישנות אשר מקורן בניתוחי בטן, לב, בלוטת התריס וניתוח קיסרי, כמו גם עבור הצטלקות אשר מקורה בניתוחי כוויות, הסרת קעקועים, אקנה, חתכים, נשיכות בעלי חיים וכדומה. מדג'ל היגייני וקל למריחה ואינו מצריך שימוש נלווה בחבישה או בתחבושות לחץ.
מדג'ל אינו מכיל רכיבים אשר מקורם בבעלי חיים וניתן לשימוש לצד טיפולים אחרים.
תכולתו מוגנת ועטופה בפלסטיק, באריזות המכילות אחד, שתיים, שש, עשר או שנים-עשר יחידות.
יריעת מדג'ל לכיסוי מסופקת באריזה אישית- גלילי 15 גרם או אריזת קרטון. זמינות בצורות שונות, כל היריעות ניתנות לגזירה לשם התאמתן לגודל הצלקת.

שאלות ותשובות בנושא שתלים >>